Pyetet ku do transferohesh, Barça apo PSG? Ja reagimi i Griezmannit

Pyetet ku do transferohesh, Barça apo PSG? Ja reagimi i Griezmannit

19:24, 15/05/2019

Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid.

Barcelona e Leo Messit është skuadra që po përflitet se do të marrë shërbimet e kampionit të botës.

Mëngjesin e sotëm shumë tifozë dhe gazetarë ishin pranë makinës së Griezmannit i cili u pyet nëse do transferohet te Barça apo PSG-ja.

Siç duket lojtari nuk kishte një përgjigje por vetëm buzëqeshi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco