Shqipëri-Moldavi luhet në ‘Elbasan Arena’, FSHF publikon çmimet e biletave

Shqipëri-Moldavi luhet në ‘Elbasan Arena’, FSHF publikon çmimet e biletave

19:01, 15/05/2019

Më 11 qershor Shqipëria e drejtuar nga Edi Reja do të presë Moldavinë në “Elbasan Arena” në ndeshjen e vlefshme për kualifikueset e Europianit 2020.

Tashmë FSHF-ja ka zyrtarizuar çmimet për këtë ndeshje delikate të Kombëtares kuqezi.

Bileta më e shtrenjtë do të kushtojë 12.000 lekë, e cila vlen për tribunën VIP. Ndërkohë 10.000 lek do të kushtojë në tribunë VIP 2.

Sipas tribunave, çmimet variojnë në 6000, 5000, 4000, 2000, 1500, 1000 dhe 500 lek, që është çmimi më i lirë për të ndjekur Kombëtaren.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco