FOTO/ Do ta kishte frikë çdo kundërshtar! Formacioni i Barçës me blerjet e mëdha

FOTO/ Do ta kishte frikë çdo kundërshtar! Formacioni i Barçës me blerjet e mëdha

23:31, 14/05/2019

Barcelona është gati për të bërë një merkato të madhe.

Pas afrimit të De Jongut, tashmë është radha e Antoine Griezmann i cili pritet të nënshkruajë me Barcelonën.

Mbrëmjen e sotme “ylli” francez zyrtarizoi se do të largohet nga Atletico Madridi, ndërsa mediat spanjolle bëjnë me dije që katalanasit do të paguajnë klauzolën e lirimit me vlerë 120 milionë euro.

Griezmann sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Barcelonës duke formuar një sulm të frikshëm, ndërsa Suarez do të largohet nga “Camp Nou”.

Mediat kanë zbuluar formacionin e Barcelonës ku transferta e radhës mesa duke pritet të jetë mbrojtësi i Ajaxit, De Ligt.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco