Klubi i madh evropian interesohet për Milot Rashicën

Klubi i madh evropian interesohet për Milot Rashicën

16:20, 06/05/2019

Milot Rashica është një ndër lojtarët më të mirë të Werder Bremenit dhe po bën një sezon të shkëlqyer në Bundesligë.

Në këtë sezon ai është duke rënë në sytë e shumë skuadrave, të cilat kanë nisur të interesohen për shqiptarin.

Sipas televizionit “Sport 1”, në Gjermani, Dortmundi është gati të bëjë një çmenduri për yllin e Përfaqësueses së Kosovës.

Verdhezinjtë janë gati të paguajnë 35 milionë euro për të. Nëse do të ndodhte, do të ishte një lëvizje shumë e bujshme për lojtarin shqiptar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco