Hazard imiton Sterling, VIDEO bëhet virale në rrjetet sociale

Hazard imiton Sterling, VIDEO bëhet virale në rrjetet sociale

09:46, 06/05/2019

Përveç talentit në futboll, Eden Hazard është një imitues shumë i mirë dhe këtë e tregon në çdo momente, teksa talljet bëhen virale.

Gjatë nxehjes para ndeshjes me Ëatford, Hazard është filmuar duke imituar Raheem Sterling dhe mënyrën unike të ecjes së tij.

Kjo nuk i ka shpëtuar syrit të tifozëve, që e kanë filmuar menjëherë 28-vjeçarin.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco