Xherdan Shaqiri me urim special për 'Ramazan'

Xherdan Shaqiri me urim special për 'Ramazan'

08:51, 06/05/2019

Xherdan Shaqiri ka uruar ndjekësit e tij në rrjetet sociale për fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Ylli i Liverpoolit ka publikuar një foto me mbishkrimin “Urime Ramazani”.

Shaqiri ka një mundësi për të treguar vetën në ndeshjen e fundit të Premierligës dhe gjysmëfinalen e kthimit të Champions Leagues kundër Barcelonës.

Dëmtimi i Mohamed Salah i jep mundësi shqiptarit të luajë dy ndeshjet më të rëndësishme në fund të sezonit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco