VIDEO/ Dridhet Liverpool, Salah largohet me barelë dhe me lot në sy

VIDEO/ Dridhet Liverpool, Salah largohet me barelë dhe me lot në sy

22:43, 04/05/2019

Liverpool ka marrĂ« njĂ« fitore drithĂ«ruese 3-2 pĂ«rballĂ« Newcastle qĂ« mund t’i kushtojĂ« shtrenjt.

Mohamed Salah ka pësuar një dëmtim serioz gjatë ndeshjes me Newcastle pas një përplasje me portierin e bardhezinjve, Dubravka.

Egjiptiani, pasi ka qëndruar për disa minuta pa lëvizur në fushë, është larguar me barelë mes lotëve.

KujtojmĂ« qĂ« nĂ« mesjavĂ« Liverpooli pret nĂ« “Anfield” BarcelonĂ«n nĂ« ndeshjen e kthimit pĂ«r tĂ« vendosur skuadrĂ«n qĂ« do tĂ« kualifikohet nĂ« finalen e madhe tĂ« Champions Leagues.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco