Shënoi gol të 'çmendur', kjo është nota e pabesueshme për Messin!

Shënoi gol të 'çmendur', kjo është nota e pabesueshme për Messin!

23:10, 01/05/2019

Barcelona ka arritur të marrë fitore të madhe ndaj Liverpoolit duke hedhur një hap të rëndësishëm drejt kualifikimin në finalen e Madridit.

Lionel Messi me dy gola dhe Luis Suarez, ishin heronjtë e Barcelonës në këtë natë "magjike" të katalanasve.

Uruguaiani u vlerësua si lojtari i dytë më i mirë i Barcelonës duke marrë vlerësimin (8.2).

Pas ndeshje “Whoscored” publikoi vlerësimin e lojtarëve ku Messi mori notën e jashtëzakonshme (10), shkruan SYRI.net.

Ja vlerësimi për të gjithë lojtarët:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco