VIDEO/ Messi jashtëtokësor, 'çmend' botën duke shënuar golin e karrierës

VIDEO/ Messi jashtëtokësor, 'çmend' botën duke shënuar golin e karrierës

22:43, 01/05/2019

Barcelona po hipotekon finalen e madhe të Champions Leagues.

Lionel Messi ngriti peshë të gjithë stadiumin "Camp Nou" duke shënuar një ndër golat më të jashtëzakonshëm të karrierës së tij.

Argjentinasi realizoi një perlë të vërtetë nga goditja e dënimit duke e kaluar topin në trekëndëshin e portës së mbrojtur nga Alisson.

Barcelona po fiton me reziltatin 3-0 duke hedhur një hap të sigurt drejt kualifikimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco