VIDEO/ Ter Stegen bĂ«n heroin, Salah dhe Milner ‘bombardojnë’ portĂ«n e Barçës

VIDEO/ Ter Stegen bĂ«n heroin, Salah dhe Milner ‘bombardojnë’ portĂ«n e Barçës

22:16, 01/05/2019

Pjesa e dy ka nisur me njĂ« rritĂ«m tĂ« jashtĂ«zakonshĂ«m nĂ« “Camp Nou”.

NĂ« minutĂ«n e 47’ tĂ« kuqtĂ« ishin shumĂ« pranĂ« golit. Milner godet me tĂ« djathtĂ«n nga brenda zone, por devijon nĂ« kĂ«ndore Ter Stegen.

Portieri gjerman bën heroin pasi në minutën e 53 neutralizoi edhe gjuajtjen potente të Salah.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco