VIDEO/ Shpërthen ‘Camp Nou’, shënohet goli i parë në Barcelona - Liverpool

VIDEO/ Shpërthen ‘Camp Nou’, shënohet goli i parë në Barcelona - Liverpool

21:27, 01/05/2019

Barcelona ka zhbllokuar rezultatin 1-0 në përballjen që po zhvillohen në "Camp Nou" kundër Liverpoolit e vlefshme për gjysmëfinalen e Champions Leagues.

Në minutën e 26’ ishte Luis Suarez ai i cili mposhti portierin Alison.

Skuadra e Jurgen Klopp ndëshkohet në momentin më të mirë pasi disa herë vendosi në vështirësi mbrojtësit katalanas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco