Gjigantët europianë në mbështetje të Casillas, ja lutjet e klubeve për legjendën...

Gjigantët europianë në mbështetje të Casillas, ja lutjet e klubeve për legjendën...

20:27, 01/05/2019

Iker Casillas ka tërhequr vëmendjen e botës së futbollit.

Portieri legjendar gjatë ditës së sotme është dërguar me urgjencë për në spital pasi pësoi një atak kardiak në momentin e seancës stërvitore me klubin e Portos.

37-vjeçari sipas raporteve nga Portugalia është jashtë rrezikut për jetë, por do të mbetet nën kujdesin e mjekëve, shkruan SYRI.net.

Në mbështetje të tij kanë dalë shumica e skuadrave e klubeve të mëdha europiane që i kanë uruar shërim spanjollit.

Image

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco