VIDEO/ Rekord, shënohet goli më i shpejtë në Premierligë

VIDEO/ Rekord, shënohet goli më i shpejtë në Premierligë

06:47, 24/04/2019

Sulmuesi Shane Long, ka arritur të hyjë në librat e historisë, duke e shënuar golin më të shpejtë në elitën e futbollit anglez.

32 vjeçari ka arritur që të shënoi vetëm pas shtatë sekondave në lojë ndaj Watfordit.

Kjo kohë e shënimit të golit paraqet rekord për Premierligën.

Golin e Long mund ta shikoni në videon e mëposhtme

 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco