Tronditet Kukësi, ish-mesfushori i Kombëtares mbyll sezonin

Tronditet Kukësi, ish-mesfushori i Kombëtares mbyll sezonin

12:58, 23/04/2019

Kukësi është përfshirë këtë sezon nga dëmtime masive. Fillimisht ishte Musolli, ndërsa së fundmi mbrojtësit Krasniqi dhe Maliqi mbyllën sezonin para kohe.

Sikur të mos mjaftojë edhe dëmtimi i kapitenit Ylli Shameti, i cili nuk është ende gati, klubi ka marrë së fundmi një tjetër lajm të keq, shkruan panorama.

Mesfushori Valdet Rama ka dëmtuar rëndë meniskun dhe është i detyruar të kryej operacion në gju. Kësisoj, sezoni për ish-mesfushorin e Kombëtares mund të quhet i mbyllur. Rama u dëmtua në momentin më të mirë, atëherë kur sapo kishte arritur formën optimale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco