Juventus nuk ndalet, ofron 85 milion për yllin e Real-it

Juventus nuk ndalet, ofron 85 milion për yllin e Real-it

06:59, 22/04/2019

Elemenimi nga Champions League ka bërë që Juventus të mendojë goxha reforma brenda ekipit.

Italianët janë duke tentuar ta transferojë Isco Alarconin nga Real Madrid.

Cristiano Ronaldo është duke tentuar ta transferojë spanjollin në verë te skuadra italiane.

Juventus po planifikon që t’i ofrojë 85 milionë euro për transferimin e Iscos.

Real Madrid po refuzon ta shesë spanjollin, gjersa Ronaldo është duke tentuar ta bind atë që të kalojë në Torino gjatë afatit kalimtar të kësaj verës

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco