VIDEO/ 'Shpërthim' i Ronaldos në krah, shikoni çfarë goli në Juventus - Fiorentina

VIDEO/ 'Shpërthim' i Ronaldos në krah, shikoni çfarë goli në Juventus - Fiorentina

19:12, 20/04/2019

Juventusi ka përmbysur rezultatin 2-1 përballë Fiorentinës dhe në rast se takimi mbyllet me fitore atëherë “Zonja e Vjetër” siguron matematikisht titullin në Serie A.

Në minutën e 53’ ishte Cristiano Ronaldo që bëri një shpërthim mahnitës në krah duke detyruar mbrojtësin German Pezzella të shënojë autogol.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco