Gazetarja e njohur sportive po ‘çmend’ rrjetin me FOTO provokative

Gazetarja e njohur sportive po ‘çmend’ rrjetin me FOTO provokative

17:48, 19/04/2019

Dihet që Diletta Leotta kujdeset shumë për fizikun e saj.

Gazetarja sportive italiane stërvitet çdo ditë në palestër e kjo kuptohet edhe kur sheh trupin e saj të tonifikuar.

Diletta ndan me fansat momente nga ushtrimet në palestër, si për të treguar që me sportin nuk e lidh vetëm profesioni, por edhe pasioni për të patur një trup perfekt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco