VIDEO/ Gjesti i pabesueshëm i Ronaldos pas eliminimit nga Championsi

VIDEO/ Gjesti i pabesueshëm i Ronaldos pas eliminimit nga Championsi

16:23, 19/04/2019

Eliminimi i Juventusit nga Champions League ka zhgënjyer keq Cristiano Ronaldo.

Pas vërshëllimës finale nga arbitri, portugezi është drejtuar për në dhomat e zhveshjes pa i dhënë dorën asnjë kundërshtari madje në një moment ka bërë gjeste jo të hijshme.

Ai është  kthyer nga stoli i skuadrës ku në një moment bën disa veprime me gishta të cilat i kalon nga të pasmet.

Saktësisht nuk dihet se ndaj kujt ka shprehur pakënaqësi CR7.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco