Real Madridi ul çmimin e fantazistit, në garë 3 klube angleze

Real Madridi ul çmimin e fantazistit, në garë 3 klube angleze

15:52, 19/04/2019

Pavarësisht rikthimit të Zinedine Zidane në stol, e ardhmja e Iscos duket gjithmonë larg nga Realit të Madridit.

Sipas "Don Balon", klubi madrilen ka fiksuar çmimin për spanjollin në 60 milion euro, duke ulur shifrën fillestare prej 100 milion eurosh.

Megjithatë për fantazistin e mesfushës në garë janë dhe Arsenali, Chelsea, dhe Manchester City.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco