Gabimi i Eriksen u mbulua nga VAR-i: Jam njeriu më me fat në planet

Gabimi i Eriksen u mbulua nga VAR-i: Jam njeriu më me fat në planet

08:41, 18/04/2019

Cristian Eriksen, i cili humbi topin nĂ« aksionin qĂ« solli golin e Sterling nĂ« shtesĂ«, i cili u anulua nga VAR pĂ«r pozicion jashtĂ« loje, thotĂ« se Ă«shtĂ« njeriu mĂ« me fat nĂ« botĂ« pas vendimit tĂ« gjyqtarit ÇakĂ«r pĂ«r ta anuluar atĂ«.

“UnĂ« duhet tĂ« jem njĂ« nga njerĂ«zit mĂ« me fat tĂ« planetit. Mendova se aty mbaroi gjithçka pĂ«r ne, por ishte njĂ« ndeshje argĂ«tuese. Ishte njĂ« ndeshje plot emocione. U dhuruam shumĂ« gjĂ«ra atyre, por ashtu bĂ«nĂ« edhe ata me ne. Ishte njĂ« ndeshje e çuditshme”, u shpreh pĂ«r “BT Sport” mesfushori danez i Tottenhamit.

“Pas kĂ«saj ndeshjeje mund tĂ« marrim frymĂ« thellĂ«. Do tĂ« jetĂ« njĂ« pĂ«rrallĂ« qĂ« do tĂ« luaj sĂ«rish kundĂ«r Ajaksin nĂ« Amsterdam”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco