Gol në minutën e 93’/ Shënon Man City, ndërhyn VAR-i dhe merr vendimin dramatik...

Gol në minutën e 93’/ Shënon Man City, ndërhyn VAR-i dhe merr vendimin dramatik...

22:52, 17/04/2019

Dramatike në ‘Etihad Stadium’.

Në minutën e 93’ Raheem Sterlin realizoi golin që kualifikonte Manchester Cityn në gjysmëfinale por festa e madhe prishet nga VAR-i.

Teknologjia i anulon golin skuadrës së drejtuar nga Guardiola.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco