VIDEO/ Messi driblon kush i del përpara, shikoni supergolin në Champions

VIDEO/ Messi driblon kush i del përpara, shikoni supergolin në Champions

21:18, 16/04/2019

Barcelona ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Manchester United.

Në minutën e 16’ ishte Leo Messi ai rrëmbeu një top për të shënuar një supergol.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco