Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë, ja kush janë dy çiftet gjysmëfinaliste

Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë, ja kush janë dy çiftet gjysmëfinaliste

11:04, 16/04/2019

U hodh në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë, shkruan Syri.net.

Kukësi do të përballet me Skënderbeun, në një finale të parakohshme, ndërsa Tirana do të ketë kundërshtar Luftëtarin.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 24 prill, ndërsa ato të kthimit më 8 maj.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco