Reali ndalet në barazim përballë Leganes

Reali ndalet në barazim përballë Leganes

22:59, 15/04/2019

Real Madrid është ndalur në barazim 1-1 në transfertë përballë Leganes e vlefshme për javën e 32-të në La Liga.

Vendasit ishin të parët që kaluan në avantazh, ku Silva shënoi në minutën e 45’-të të ndeshjes, shkruan SYRI.net.

Me fillimin e pjesës së dytë, Reali i Madridit “zgjohet” për të barazuar rezultatin 1-1 me anë të Karim Benzema.

Por, madrilenët deri në minutat e fundit ishin të pafuqishëm për të kaluar në avantazh duke e mbyllur takimin në barazim për të marrë vetëm një pikë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment