VIDEO/ ‘Zgjohet’ Reali, Benzema barazon rezultatin

VIDEO/ ‘Zgjohet’ Reali, Benzema barazon rezultatin

22:12, 15/04/2019

Me të filluar pjesa e dytë Real Madrid “zgjohet” për të barazuar rezultatin ndaj Leganes.

Në minutën e 51’ ishte Karim Benzema ai i cili shënoi me tentativën e dytë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco