VIDEO/ Zbulohet biseda Salah-Hazard, dy lojtarët tallen keq me Higuainin

VIDEO/ Zbulohet biseda Salah-Hazard, dy lojtarët tallen keq me Higuainin

22:04, 15/04/2019

“Yjet” e Liverpoolit dhe Chelseas, Mohamed Salah e Eden Hazard janë parë duke diskutuar me njëri-tjetrën menjëherë pas ndeshjes që ‘Të kuqtë’ e fituan me rezultatin 2-0.

Tifozët e Chelseat nuk e pëlqyen qëndrimin e mesfushorit belg i cili pavarësisht humbjes u shfaq i buzëqeshur me kundërshtarin e tij.

Por akoma edhe më e rëndë është tallja që belgu ka bërë ndaj shokut të skuadrës “Gonzalo Higuainit”.

Mediat britanike kanë zbardhur bisedën e shkurtër mes dy lojtarëve.

Mohamed Salah: Kush është ai me numrin 9 që keni?

Eden Hazard: Ah dreq e di, ne e quajmë atë 'Fatman' (njeri i shëndoshë).

Shpesh herë Higuain është kritikuar për formën e tij të dobët për shkak se është mbipeshë.

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco