VIDEO/ Gol ‘shokues’ në Leganes - Real, ja surpriza në fund të pjesës së parë

VIDEO/ Gol ‘shokues’ në Leganes - Real, ja surpriza në fund të pjesës së parë

21:45, 15/04/2019

Leganes ka befasuar të gjithë duke kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Real Madridit.

Në minutën e 45+1’ ishte Jonathan Silva i cili realizoi një supergol duke mposhtur portierin Navas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment