ZYRTARE/ Barcelona zbulon listën e lojtarëve kundër Man United

ZYRTARE/ Barcelona zbulon listën e lojtarëve kundër Man United

21:37, 15/04/2019

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Champions League.

Ernesto Valverde ka ftuar 18 lojtarë për përballjen e dytë ndaj ‘Djajve të Kuq’ që zhvillohet në “Camp Nou”.

Ousmane Dembele pritet të startojë si titullar ndërsa Philippe Coutinho me shumë mundësi do të ulet në stolin rezervë.

Kujtojmë që ndeshja e parë çerekfinale në “Old Trafford” përfundoi në avantazhin e lehtë 1-0 të katalanasve.

Ja lista e të ftuarve:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment