VIDEO/ Portieri bën gafën skandaloze, Arsenal në avantazh

VIDEO/ Portieri bën gafën skandaloze, Arsenal në avantazh

21:31, 15/04/2019

Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Watfordit në ndeshjen që po zhvillohet në “Vicarage Road”.

Ishte sulmuesi, Pierre-Emerick Aubameyang, ai që shfrytëzoi gabimin e portierit, Ben Foste për të shënuar 1-0.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment