ZYRTARE/ Juventusi publikon listën e lojtarëve, ja mungesat përballë Ajaxit

ZYRTARE/ Juventusi publikon listën e lojtarëve, ja mungesat përballë Ajaxit

21:14, 15/04/2019

Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve për duelin e kthimit kundër Ajaxit në Champions League.

Mario Mandzukic nuk ka arritur të rikuperohet, ndërsa te Juventusi do të mungojnë edhe Girgio Chiellini dhe Martin Cacerez të cilët janë të dëmtuar, shkruan SYRI.net.

Kujtojmë që ndeshjen e parë Juventusi nuk mori më shumë se një barazim 1-1 përballë Ajaxit.

Kjo është lista e lojtarëve të publikuar nga Allegri:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment