Formacionet zyrtare: Watford – Arsenal

Formacionet zyrtare: Watford – Arsenal

20:20, 15/04/2019

Në orën 21:00 Watford do të presë Arsenalin në ndeshjen e vlefshme për javën e 34 të Premier Leagues.

Skuadra londineze në këtë ndeshje do të luajë pa Hector Bellerin, Rob Holding dhe Danny Welbeck, ndërsa Sokratis nuk do të jetë në këtë ndeshje për shkak të numrit të kartonëve.

Ja formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment