Formacionet zyrtare: Leganes – Real Madrid

Formacionet zyrtare: Leganes – Real Madrid

20:11, 15/04/2019

Sot në orën 21:00 në stadiumin “Municipal de Butarque”, skuadra e Leganes pret Real Madridin në ndeshjen e vlefshme për javën e 32-të në La Liga.

Real Madrid në këtë ndeshje do të jetë pa, Courtois, Kroos, Ramos, Vinicius, të cilët janë të dëmtuar, ndërsa Zinedine Zidane e ka lënë jashtë Brahim Diazin, Mariano Diazin, dhe Sergio Reguilon.

Ja formacionet zyrtare të dyja skuadrave:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment