Ronaldo ‘frikëson’ Ajaxin para duelit në Champions League

Ronaldo ‘frikëson’ Ajaxin para duelit në Champions League

20:02, 15/04/2019

Juventus është duke u përgatitur për ndeshjen e dytë ndaj Ajaxit në Champions League.

‘Zonja e Vjetër’ ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes së kthimit ndaj skuadrës holandeze, pasi Cristiano Ronaldo duket se është i gatshëm për të kualifikuar bardhezinjtë drejt gjysmëfinales.

“Gati, të shkojmë”, ka shkruar portugezi në profilin e tij zyrtar në Instagram.

CR7 është rikuperuar plotësisht ndërsa në takimin e parë ai shënoi golin e vetëm të takimit.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ready ???????????? let's go

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment