VIDEO/ Ish-sulmuesi i Interit shĂ«non golin e javĂ«s, realizon perlĂ«n ‘alla Messi’

VIDEO/ Ish-sulmuesi i Interit shĂ«non golin e javĂ«s, realizon perlĂ«n ‘alla Messi’

19:11, 15/04/2019

Goli i Mauro Zarates është votuar si më i bukuri i javës në Copa Libertadores.

Ish-lojtari i Interit dhe Lazios ka shënuar një gol të jashtëzakonshme në duelin kundër Wilstermann.

Boca Junior fitoi me rezultatin  4-0, ndĂ«rsa sulmuesi 32-vjeçar shĂ«noi supergol me parabolĂ« “alla Messi”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment