Lutje për tu shëruar, trajneri i përfaqësueses së njohur shtrohet në spital

Lutje për tu shëruar, trajneri i përfaqësueses së njohur shtrohet në spital

18:51, 15/04/2019

Robert Prosinecki është shtruar në spital

Trajneri i përfaqësueses së Bosnje-Hercegovinës, Robert Prosinecki ka përfunduar në spital.

Ish-futbollisti i njohur kroat në vitet ’90 vuan nga problemet në stomak dhe është shtruar në spitalin e Zagrebit, raportojnë mediat boshnjake.

Njëri prej talenteve të viteve 90’ është operuar edhe dy herë të tjera në stomak.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment