VIDEO/ Gafa e portierit që po bën ‘namin’, ja autogoli më qesharak në botë!

VIDEO/ Gafa e portierit që po bën ‘namin’, ja autogoli më qesharak në botë!

18:05, 15/04/2019

Portieri i New York Cityt, Sean Johnson ka bërë gafën e shekullit.

I pabesueshëm kontroll i dobët i topit dhe vetëmbrojtja në këtë rast, ndërsa videoja është bërë “hit” në rrjetet sociale.

Ai del huq dhe topi përfundon në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment