FOTO/ Njihuni me tenisten më seksi në botë, vjen më e 'nxehtë' se kurrë!

FOTO/ Njihuni me tenisten më seksi në botë, vjen më e 'nxehtë' se kurrë!

16:30, 15/04/2019

Për Eugenie Bouchard ose “Genie” Bouchard  siç njihet nga fansat e saj, është tenistja më seksi në botë.

Tenistja kanadeze e cila ka humbur shumë shkallë në vitet e fundit në klasifikimin e WTA, pikërisht sepse ka vendosur t’i përkushtohet për një pjesë të madhe të kohës modelingut.

Së fundmi në profilin e saj në Instagram bukuroshja ka postuar disa foto "hot", duke sjellë stinën e nxehtë të verës për fansat e saj.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco