VIDEO/ Penallti në minutën e 80’, ja çfarë bën ‘ylli’ i Milanit përballë Strakoshës

VIDEO/ Penallti në minutën e 80’, ja çfarë bën ‘ylli’ i Milanit përballë Strakoshës

22:09, 13/04/2019

Milani ka kaluar në avantazh 1-0 përballë Lazios në ndeshjen shumë të rëndësishme për të siguruar kualifikimin sezonin e ardhshëm në Champions League.

Në minutën e 80’ ishte mesfushori i Milanit, Franck Kessie ai i cili mposhti portierin shqiptar, Thomas Strakoshën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment