Merr dokumentacionin nga FSHF, Durmishaj tradhton Shqipërinë

Merr dokumentacionin nga FSHF, Durmishaj tradhton Shqipërinë

15:02, 24/03/2019

Durmishaj përfundimisht ka vendosur që të përfaqësoj kombëtaren Greke të futbollit, pasi luajti deri në U-21 me kombëtaren e Shqipërisë.

Sot, sulmuesi nga Vlora ka pranuar dokumentacionin nga Federata Shqiptare e Futbollit dhe tashmë pritet të debutojë me Greqinë në ndeshjen kundër Bosnjës, përcjell lajmi.net.

Mediet greke raportojnë se Anstasiadis e ka ftuar shtatlartin nën urdhrat e tij. Durmishaj paraqitet në kampionatin grek me skuadrën e Panionios.

Mbetet të shihet nëse ai do të startojë në ndeshjen që kombëtarja helene e luan kundër Bosnjës dhe Hercegovinës

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment