Eliminatoret e Euro 2020/ Ja të gjitha rezultatet e ditës së shtunë

Eliminatoret e Euro 2020/ Ja të gjitha rezultatet e ditës së shtunë

23:18, 23/03/2019

Kanë përfunduar ndeshjet e ditës së shtunë të vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Europian 2020.

Në sy bien fitoret e Italisë dhe Spanjës, ku “axurrët” mposhtën me rezultatin 2-0 Finlandën, ndërsa Spanja jo pa vështirësi ka marrë 3 pikët e para pasi mundi 2-1 Norvegjinë, shkruan SYRI.net.

Në takimet e mbrëmjet Bosnja fitoi 2-1 ndaj Armenisë, gjithashtu edhe Greqia mposhti përfaqësuesen e Lihteshtejnit me rezultatin 2-0.

Ja të gjitha rezultatet e së shtunës:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco