VIDEO/ Vazhdon tradita me ‘Panenka’, shikoni penalltinë e gjuajtur nga Ramos

VIDEO/ Vazhdon tradita me ‘Panenka’, shikoni penalltinë e gjuajtur nga Ramos

22:16, 23/03/2019

Nuk ka zgjatur më shumë se 6 minuta gëzimi i miqve pasi Spanja ka kaluar sërish në avantazh 2-1 ndaj Norvegjisë.

Sergio Ramos vazhdon traditën e tij duke realizuar nga penallti sërish me stilin “Panenka”.

Tashmë mbrojtësi i Realit po e kthen në trend gjuajtjen e tij.

 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco