VIDEO/ Norvegjia fiton penallti, ja çfarë bën sulmuesi përballë De Geas

VIDEO/ Norvegjia fiton penallti, ja çfarë bën sulmuesi përballë De Geas

22:08, 23/03/2019

Norvegjia ka barazuar rezultatin 1-1 në transfertë përballë Spanjës në ndeshjen eliminatore për Euro 2020.

Në minutën e 64’ ishte sulmuesi Joshua King që shndërroi në gol penalltinë duke mposhtur në këtë mënyrë De Gean.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco