Gjermania merr lajmin e mirë para duelit kundër Holandës

Gjermania merr lajmin e mirë para duelit kundër Holandës

21:59, 23/03/2019

Kombëtarja e Gjermanisë ka marrë një lajm të mirë para përballjes me Holandën e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Para kësaj ndeshje shumë të rëndësishme, trajneri Joachim Loë ka konfirmuar se dy yjet e Gjermanisë, Leroy Sane dhe Serge Gnabry do të jenë të gatshëm.

“Të dy Sane dhe Gnabry janë të gatshëm të luajnë” ka thënë Loë për reporterët.

“Mund të konfirmojë se Manuel Neuer dhe Toni Kroos të dy do të startojnë ndeshjen” ka shtuar trajneri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco