Mbyllen pjesët e para në eliminatoret e Euro 2020, ja të gjitha rezultatet..

Mbyllen pjesët e para në eliminatoret e Euro 2020, ja të gjitha rezultatet..

21:37, 23/03/2019

Janë duke u luajtur në këto momente 4 sfidat eliminatore të Europianit 2020.

Në sy bien ndeshjet e Italisë dhe Spanjës, të cilat po fitojnë me rezultatin 1-0 respektivisht ndaj Finlandës dhe Norvegjisë, shkruan SYRI.net.

Bosnja po fiton 1-0 ndaj Armenisë, gjithashtu edhe Greqia po mposht me të njëjtin rezultat përfaqësuesen e Lihteshtejnit.

Ja rezultatet e pjesës së parë:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco