VIDEO/ Spanja shënon golin e parë ndaj Norvegjisë

VIDEO/ Spanja shënon golin e parë ndaj Norvegjisë

21:22, 23/03/2019

Spanja ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Norvegjisë, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Mestalla”, e vlefshme për Grupit F eliminator në Euro 2020.

Në minutën e 16-të të ndeshjes, Rodrigo me portën e boshatisur nuk e kishte të vështirë për të dërguar topin drejt rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco