VIDEO/ ‘Ylli’ i Italisë shënon supergol, zhduket topi nga shpejtësia!

VIDEO/ ‘Ylli’ i Italisë shënon supergol, zhduket topi nga shpejtësia!

21:10, 23/03/2019

Italia ka arritur të zhbllokojë ndeshjen kundër Finlandës.

Pas 7 minutash lojë, ka qenë fantazisti Nicolo Barella që ka ndëshkuar finlandezët me një gjuajtje spektakolare nga jashtë zone, i ndihmuar edhe nga një devijim i mbrojtjes. 

Ndeshja që po zhvillohet në "Dacia Arena" të Udinese-s është e vlefshme për Grupin J të eliminatoreve për Euro 2020. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco