Formacionet zyrtare: Itali – Finlandë

Formacionet zyrtare: Itali – Finlandë

20:06, 23/03/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Itali – Finlandë.

Ndeshja starton në orën 20:45 dhe do të jetë e vlefshme për Grupin J për eliminatoret e Euro 2020.

Këto janë 11-shet titullare për të dy skuadrat:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment