Mourinho: Ja cilat janë dy skuadrat që do të përballen në finalen e Championsit

Mourinho: Ja cilat janë dy skuadrat që do të përballen në finalen e Championsit

19:35, 23/03/2019

Jose Mourinho e ka të qartë emrat e dy filanistëve këtë sezon në Champions League.

Në një intervistë për “France Press”, “Special One” tha se Barcelona dhe Juventusit janë dy kandidatët më të mëdhenj për tu përplasur në finalen e madhe të Champions Leagues.

“Juventusi dhe Barcelona janë dy kandidatë të mëdhenj për këtë Champions, por janë dhe skuadrat angleze me Ajaksin me Porton. Barcelona dhe Juventusi kanë eksperiencë, talent dhe nga një lojtar special për kokë.  Normalisht prej këtyre dy lojtarëve special, skuadrat janë ndër më të mirat”, ka thënë Murinjo duke parashikuar kështu një finale mes dy skuadrave.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment