VIDEO/ Pas 11 minutash, vjen goli i parë në Shqipëri U21– Turqi U21

VIDEO/ Pas 11 minutash, vjen goli i parë në Shqipëri U21– Turqi U21

19:13, 23/03/2019

Turqia e të rinjve ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Shqipërisë U-21.

Pas 11 minutash lojë, ishte sulmuesi Ilker Yuksel ai i cili vendosi qetësi në “Elbasan Arena” duke shënuar me kokë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco