VIDEO/ ‘Ylli’ i Brazilit gjuan fluturimthi dhe shënon supergol

VIDEO/ ‘Ylli’ i Brazilit gjuan fluturimthi dhe shënon supergol

18:48, 23/03/2019

Lucas Paqueta ka kaluar Brazilin në avantazh në miqësoren ndaj Panamasë në minutën 32-të.

Pas një krosimi fantastik të Casemiro-s, Paqueta ka goditur fluturimthi në shtyllën e dytë duke kapur në befasi portierin.

Pas golit, ai ka filluar sambën braziliane bashkë me shokët e skuadrës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco